DURAYAPI HAKKIMIZDA

Firmamız bulunduğu sektör içerisinde müşterilerinden gelen taleplere en doğru şekilde cevap verebilmek için; kaliteli güvenilir, konforlu ve her bütçeye uygun yapılar inşa etmektedir, Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla DURAYAPI LTD.ŞTİ, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci değişmez ilkeleri arasında.

DURAYAPI LTD.ŞTİ, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli'nin geleceğine yatırım yapıyor. DURA YAPI İnşaat yaşama değer katmak için iş başında, Alışılmışın dışında projeleriyle DURAYAPI LTD.ŞTİ, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var.

DURAYAPI LTD.ŞTİdoğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip, Firma olarak gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı olarak inşaat sektöründeki konumumuzu korumak ve zirveye taşıma hedeflerimiz arasındadır.

Bu özel misyonuyla DURAYAPI LTD.ŞTİ, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.